reklama

LG chystá novou střední třídu W

LG chystá novou střední třídu W
2019-06-09T16:29:55+02:00
• 9. 6. 2019
4

LG dříve patřilo mezi významné společnosti na trhu s mobily, ale dnes tomu tak není. Rozhodně konkurence více investuje a má na svém kontě více zařízení. Ostatně se stačí podívat na dostupnost top modelů ve světě. V únoru byl představen mobil LG G8 ThinQ, ale ani dnes není dostupný na našem trhu. Zřejmě se chystá změna strategie, kterou LG vyzkouší prvně na indickém trhu.

LG W

Dle oficiální informací se chystá nová řada mobilů, která ponese označení LG W. Ta by měla nabídnout mobilu střední třídy, možná nižší střední třídy. Dle speciální stránky v obchodu Amazon (indická verze) nabídne nový mobil baterii o kapacitě 4000 mAh, výřez v displeji a také tři foťáky na zadní straně.

Zde by se mělo jednat o poměrně standardní kombinaci, kde vedle hlavního bude k dispozici jeden na měření hloubky ostrosti a jeden na ultra široké snímky. Vzhledem k tomu, že stránka láká na výborné vlastnosti za zhoršených světelných podmínek, můžeme předpokládat, že k dispozici bude 48MPx snímač, kde dojde ke spojení 4 pixelů k produkování jednoho. Výsledkem by měly být 12MPx snímky s lepšími vlastnostmi. Procesor nabídne osm jader s taktovací frekvencí 2 GHz. Dle některých náznaků by se mohlo jednat o Mediatek Helio P60 nebo Snapdragon 439.

Skoro by se dalo říci, že nový mobil bude konkurovat v segmentu, kde se dobře daří Xiaomi a Honoru. Vzhledem k tomu, že první zmínka je na stránkách Amazonu, je docela možné, že si LG vyzkouší prodej výhradně přes internet. Možná se tak dočkáme změny strategie, která ušetří finance a nabídne jiné možnosti marketingu.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

stefan hv

9. 6. 2019, 18:23

Mám LG G6+ a podpora zo strany LG je mizivá.Mám tam ešte oreo a novší update už nebude.Navyše nemožnosť rootu a zamknutý bootloader…Za mňa silne nedoporučujem.

Dejte to do bezrámečkového plastového těla o velikosti 140x max.70mm a obratem objednávám.

.. a zapomněl jsem na 4Ah baterku…

Martin Jeřábek

9. 6. 2019, 17:07

LG už potřebuje změnu a lepší marketing a byt vidět všude jako konkurence, nasadit dobrou cenu a super parametry a lepší dodání na trh, LG se má od Července letošního roku vrátit na náš trh a bude se tu oficiálně prodávat zase LG telefony jako u G4
První který bude od července v prodeji je LG G8s.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim