reklama

Google Vyhledávání testuje nové zobrazení Youtube videí

Google Vyhledávání testuje nové zobrazení Youtube videí
2019-06-16T16:40:05+02:00
• 16. 6. 2019

Nedávno jsme vás informovali o kosmetických změnách ve vzhledu Google Vyhledávání. Kromě toho se nasazuje trochu jiný algoritmus, což se dotkne výsledků, které budou rozmanitější. Nejvýznamnější novinka je ale tmavý vzhled aplikace Google, která na mobilu slouží mimo jiné i pro samotné hledání. Nyní se ale testuje další poměrně zajímavá funkce.

Youtube ve Vyhledávání

Google se snaží přinést co nejvíce možností pro objevování a procházení výsledků vyhledávání. Kromě běžných výsledků se nabízí obrázky, zprávy, ale také videa. Ta se zobrazovala jen jako odkazy, které vás ve většině případů odkáží na Youtube. Už nějakou dobu je podporováno i přehrávání menší ukázky bez zvuku, ale nově se zde chystá poměrně detailnější vyhledávání.

Jak můžete vidět na snímcích obrazovek výše, tak kromě náhledu na video jsou k dispozici i kapitoly. Jsou zobrazeny pod videem, přičemž jsou na časové linii zvýrazněny časové úseky, kde se daná kapitola nachází. Ty samotné navíc mají popisky. Po kliknutí na kapitolu jste přesunuti na daný časový úsek třeba do aplikace Youtube.

Novinka se vyplatí zejména u delších videí. Bohužel se zatím jedná o testovací verzi, která je dostupná jen menšímu počtu uživatelů. Navíc se zdá, že je omezena jen na anglicky mluvená videa. Kdy a jestli dojde k rozšíření zatím nevíme, ale jedná se po poměrně zajímavou a užitečnou novinku.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim