reklama

Google ruší aplikaci Play Movies & TV pro Daydream

Google ruší aplikaci Play Movies & TV pro Daydream
2019-06-14T09:39:51+01:00
• 14. 6. 2019

Google v poslední době ruší jednu aplikaci za druhou. Příkladem může být Google Trips nebo desktopová aplikace Vzdálená plocha Chrome. Zmínit se dá také automatická synchronizace fotek mezi službami Google Fotky a Google Disk. Nyní zde máme další oznámení, které se týká součásti aplikace Google Play Movies & TV.

Google Play Movies & TV pro Daydream

V roce 2016 jsme se dočkali nové služby a prostředí Daydream, což je v podstatě technologie virtuální reality přímo od Googlu. Hlavní výhodou je, že si nemusíte pořizovat drahé vybavení a stačí použít svůj mobilní telefon, samozřejmě je nutné mít poměrně levné příslušenství, například v podobě Cardboard. Google samozřejmě představil lepší příslušenství v podobě Daydream View.

Právě pro Daydram vznikaly aplikace, respektive Google upravil stávající, aby je mohli uživatelé používat. Jedna z nich končí. Konkrétně se jedná Google Play Movies & TV pro Daydream. Sama aplikace Google Play Movies & TV zůstává. Google dodává, že veškerý VR obsah se přesouvá pod Youtube VR.

Jak je vidět, o obsah pro virtuální realitu v podobě filmů není až tak velký zájem, jak se mohlo zdát. Zřejmě využívání služby nebylo dostatečné, což vede k ukončení této části kapitoly. Otázkou je, jak na tom bude celá platforma Daydream a čeho se ještě dočkáme.

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim