reklama

Co nového přináší druhá beta verze iOS 13

Co nového přináší druhá beta verze iOS 13
2019-06-19T19:28:29+02:00
• 19. 6. 2019

Jsou tomu již dva týdny, kdy společnost Apple uspořádala největší vývojářskou konferenci WWDC 2019. Při této příležitosti nám Apple představil své nové operační systémy, včetně iOS 13. A právě tomuto systému se nyní budeme věnovat.

iOS 13 beta 2 přináší hned několik novinek

Apple totiž zveřejnil v pořadí již druhou beta verzi operačního systému iOS 13. Ta je v současné chvíli dostupná pouze registrovaným vývojářům, a to za účelem důkladného testování. K dostání je prostřednictvím oficiálních webových stránek určeným Apple vývojářům či si ji můžete stáhnout jako OTA (over-the-air) aktualizaci. 

Největší novinkou iOS 13 beta 2 je podpora SMB serverů, která se objevila v aplikaci Files. Pomocí této novinky můžete své zařízení jednoduše připojit k domácímu NAS, přičemž kompletní obsah uvidíte v jedné aplikaci. Nutno podotknout, že Apple přidal i podporu APFS Files, jenž potěší nejednoho jablečného fanouška. K dispozici je ale také lehce upravená funkce Čas u obrazovky – nově se Klidový režim synchronizuje i s chytrými hodinkami Apple Watch. 

To ale není vše. Změn se dočkal i nativní prohlížeč Safari, který nově nabízí funkce typu „Sdílet jako PDF“ či dokonce „Sdílet jako webový archiv“. Je naprosto skvělé, že Apple již do druhé beta verze svého operačního systému přidává tolik změn. Osobně se těším, co přinese další beta. 

Zdroj: neowin.net

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim