reklama

Youtube možná přesune komentáře u svých aplikací

Youtube možná přesune komentáře u svých aplikací
2019-06-19T17:44:26+01:00
• 19. 6. 2019

Youtube v poslední době celkem dost řeší sekci komentářů pod videi. U některých dochází k automatickému zakázání, jelikož konverzace u daných videí inkriminují k porušování pravidel. Mimo jiné také videa s dětmi nebo dětskou tématikou mají zpravidla automaticky vypnuté komentáře. Jak se ukazuje, Youtube si pohrává s přemístěním této sekce.

Youtube a komentáře

Někteří uživatelé aplikace Youtube pro Android zaznamenali, že sekce komentářů byla přesunuta u všech videí. Pod hlavním videem se nachází jen doporučený obsah. Komentáře jaké takové mají nové umístění. Abyste se dostali k diskuzi, musí se kliknout na tlačítko komentáře pod videem. Následně se zobrazí obsah v podobě, jakou známe.

K zavření sekce komentářů je nutné kliknout na křížek v rohu. Gesto směrem dolů slouží pro obnovení obsahu. Jak je vidět, část s funkčními prvky pod videem není nafukovací a vejde se sem jen pět tlačítek. Došlo k přesunutí možnosti uložení na později. K zobrazení této funkce musíte rozkliknout tuto malou sekci.

V tuto chvíli je novinka testovaná na malém počtu uživatelů. Vypadá to, že zatím jen v Indii. Je ale dosela možné, že v dohledné době dojde k rozšíření.

logo-app YouTube Google Inc. Zdarma ANDROID logo-app YouTube: Watch, Listen, Stream Developer Zdarma iOS

Zdroj: xda-developers.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim