reklama

WhatsApp zavádí sjednocení hlasových vzkazů

WhatsApp zavádí sjednocení hlasových vzkazů
2019-05-29T20:18:07+01:00
• 30. 5. 2019

Zdroj: The Verge

2

Nedávno jsme se dozvěděli, že WhatsApp chystá sdílení příběhů na Facebook, ale podstatnější novinka se objeví až příští rok. Asi mnoho uživatelů nepotěší, jelikož do příběhů WhatsApp Status zamíří reklamy. Nyní jsme se ale dočkali poměrně drobné ale užitečné funkce, která může zpříjemnit používání tohoto komunikačního nástroje.

WhastApp a audio zprávy

Ne vždy se vám chce vše vypisovat přes klávesnici a ne vždy můžete dotyčnému hned zavolat. Právě v takový moment se hodí možnost posílání hlasových zpráv. Po stisknutí tlačítka mikrofonu můžete nahrát svou zprávu a ta je odeslána jako nahrávka přímo danému kontaktu. Ten si může vše jednoduše přehrát.

Původní verze, nová verze

Občas ale možná uživatelé jsou trochu otravování množstvím takových zpráv, hlavně když jdou přímo za sebou. O to horší je stav, když každá zpráva je jen pár sekund dlouhá. WhatsApp ve verzi 2.19.150 nyní upravuje toto chování. Místo přijmutí několika krátkých zpráv dojde ke sloučení, takže uživatel si může vše přehrát najednou bez nutné spouštění každé zprávy zvlášť.

Pokud novinku ještě nepozorujete a aktualizace není zatím k dispozici, můžete si stáhnout instalační APK balíček. Případně si budete muset počkat nějakou dobu, než se vám nabídne nová verze.

Zdroj: apkmirror.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Miroslav Rudorfer

30. 5. 2019, 17:36

Nahrávàní zpráv, to už přece běží dávno, to je nějaká NOVINKA ?

Vojtěch Jirák

30. 5. 2019, 8:29
Apple aplikace

Už teď si uživatel nemusí přehrávat každou hlasovou zprávu zvlášť, protože zpustí první a po jejím přehrání se automaticky začne přehrávat další.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim