reklama

Spotify testuje nové funkce, jednou z nich je časovač vypnutí

Spotify testuje nové funkce, jednou z nich je časovač vypnutí
2019-04-03T09:29:31+02:00
• 3. 4. 2019
1

Spotify se snaží svou aplikaci vylepšovat každou chvíli, aby byla ještě více konkurenceschopná. Nyní se dozvídáme díky Jane Manchun Wong (@wongmjane) o novinkách, které ještě nejsou dostupné. Podařilo se objevit několik změn v samotném kódu aplikace Spotify pro Android.

Spotify a časovač

Jednou z těch podstatnějších, kterou budou moci využít všichni uživatelé, bude časovač vypnutí přehrávání hudby. Tato funkce nabídne několik nastavení, po jaké době se má přehrávání zastavit. Nejmenší hodnota bude 5 minut a nejdelší 1 hodina. Zároveň se nabízí i vypnutá po přehrávané skladbě. Je trochu škoda, že nelze nastavit vlastní čas, ale to se možná do budoucna ještě změní.

Další novinka se bude týkat propojení s příteli. Pomocí naskenování jednoduchého kódu aplikací, bude moci kdokoliv přidat hudbu do vašeho seznamu. Jde tedy o takové přímější sdílení. Poslední novinka, o které nyní víme, se bude týkat lepší správy propojení s navigačními službami Waze a Google Mapy. Tedy z aplikace jako takové můžete například zrušit propojení.

V tuto chvíli nevíme, kdy se novinky dostanou do běžné verze aplikace Spotify. Může trvat i několik týdnů nebo měsíců, než dojde k implementaci. Vše záleží na vývoji a testování funkcí.

Zdroj: xda-developers.com

 

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Marek Mieč

3. 4. 2019, 19:21
Android aplikace

No konečně to napadlo spotify udělat funkci časového vypnutí a nemuset pouzivat aplikace třetích stran.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim