Spotify testuje nový tarif Duo

Spotify testuje nový tarif Duo
2019-03-28T14:18:41+02:00
• 28. 3. 2019
4

Konkurenční boj v oblasti streamovacích hudebních služeb si žádá, aby společnosti přicházely s novinkami pro případné zájemce. Například dochází k úpravám cen pro jednotlivé trhy, případně jsou k dispozici zvýhodněné balíčky pro skupiny. U Spotify si nyní můžete v Česku pořídit rodinný plán, studentský a běžný premium. Nyní ale dochází na některých trzích k testování Spotify Duo.

Spotify Duo

Název nového předplatného vystihuje podstatu. Spotify Duo je určeno pro dva uživatele, kde za jednu měsíční cenu získají prémiové účty. V tuto chvíli dochází k testování jen na několika trzích: Čile, Kolumbie, Dánsko, Irsko a Polsko. Ve všech těchto krajinách vychází tarif pro dva výhodněji než pro jednotlivce.

 

Příkladem může být Polsko, kde běžný tarif pro jednoho vyjde na 19,99 zlotých (cca 120 Kč), přičemž verze Duo pak vyjde na 24,99 zlotých (cca 150 Kč). Jedná se o výraznou slevu, ale nemůžeme předpokládat, že by taková cena byla i v našich končinách. Otázka je, jestli se vůbec Spotify Duo dočkáme.

Aby toho nebylo málo, tak v rámci Spotify Duo se nabízí ještě funkce Duo Mix. Ta vytváří speciální seznam písniček založený na preferencích obou osob.

Zdroj: androidpolice.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

David D'Branx

29. 3. 2019, 12:54

Byl jsem dlouho odpůrce placení za hudbu, ale pak jsem koupil rodinné předplatné i s ohledem na to, že Spotify používám doma s Google Home a v autě s Android Auto. Ty 200-300,- měsíčně mě opravdu nezabijí a to co, za ty peníze dostanu je pro mě velká přidaná hodnota. Pravda je, že za stejnou cenu se dá pořídit Deezer, Apple Music nebo Play Music, ale u Play music chybí tmavý vzhled přehrávače a Deezer zase nenabízí tolik interpretů. Samozřejmě pokud někomu stačí free subskripce, tak nemá smysl platit, ale právě třeba s Google Home to pak nelze propojit.

Rostislav Zboril

28. 3. 2019, 15:56

Nesmysl jim platit cokoli.

Filip Macek

28. 3. 2019, 18:49

Myslím si, že počet platících uživatelů ukazuje trochu něco jiného. Ale tak každý může mít jiný názor.

Rostislav Zboril

28. 3. 2019, 20:37

Platil jsem jim tři měsíce než vyřídily moji výpověď. Měl jsem kdysi od t-mobile zdarma dárek na rok a pak se to automaticky předvedlo na placený a strhávali si to. A není to jediná služba kterou jsem takhle platil aniž bych o tom věděl. Přes účet t-mobile který se jen navýšil o 100kc se to poznat moc nedalo. Neříkám že za to můžou, ale už nechci nic takového. Ty mixy zdarma a hotovo. Nebo internetové rádio.

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat