reklama

Xiaomi představilo Game Turbo, dostupnost je zatím jen pro Poco F1

Xiaomi představilo Game Turbo, dostupnost je zatím jen pro Poco F1
2019-03-28T14:15:38+02:00
• 28. 3. 2019
1

Když Xiaomi představilo top model Mi 9, zakomponovalo do novinky softwarové řešení nazvané Game Speed Booster. Ve své podstatě se jedná o funkci vylepšující prožitek ze hraní her. Nyní zde máme další softwarový balík slibující podobné výsledky. Novinka se jmenuje Game Turbo.

Xiaomi Game Turbo

V tuto chvíli je speciální mód Game Turbo jen ve beta verzi MIUI Global, přičemž je podporován jediný smartphone Pocophone F1 (recenze). Název evokuje, že by se mělo docílit po aktivování lepší výsledků při hraní her, ale ve skutečnosti se mobil spíše stabilizuje, aby mohl dodávat stabilnější FPS. Mírně dojde k optimalizaci běhu procesoru a grafiky.

Game Turbo

Kromě toho Game Turbo umožní vymazání paměti, vytváření snímků obrazovek při hraní a nahrávání hraní. Z tohoto popisu by se dalo jednoduše konstatovat, že Game Turbo je rozšíření o funkce, které by se mohly hráčům hodit.

Mezi další funkce patří například přepínač WiFi nebo přepínač SIM karet. To vše bude možné bez jakéhokoliv opuštění samotné hry. Dokonce bude k dispozici podpora otevírání komunikační nástrojů přímo ve hře, což by mělo zjednodušit dorozumívání mezi hráči. V tuto chvíli neznáme oficiální vydání v rámci stabilní verze, ale nemělo by to trvat příliš dlouho.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Martin Jeřábek

28. 3. 2019, 15:16

Prý dostane i Redmi Note 5, prý je v testu beta a je tam.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim