reklama

SwiftKey je díky aktualizaci mnohem rychlejší a zabere méně místa

SwiftKey je díky aktualizaci mnohem rychlejší a zabere méně místa
2019-01-21T10:29:18+02:00
• 21. 1. 2019

Společnost Microsoft si delší dobu dělala zálusk na mobilní aplikaci SwiftKey, po které opravdu toužila. Chtěla ji získat natolik, že ji nakonec před dvěma lety, tedy v roce 2016, odkoupila. 

Po dokončení akvizice se naštěstí na mobilní klávesnici i nadále usilovně pracovalo a za tu dobu získala nespočet nových funkcí – například nedávno implementovanou funkci pro překládaní textu. To ale není vše, neboť nyní jsme se dočkali dalších novinek.

SwiftKey je nejrychlejší klávesnice na trhu

Jedna z nejpopulárnějších alternativních klávesnic pro chytré telefony se nyní dočkala další velké aktualizace, která se zaměřuje hlavně na výkonnost a efektivitu. 

Podle oficiálního blogu SwiftKey, na kterém byl instalační balíček detailně představen, by klávesnice měla být o celých 20 % rychlejší než konkurenční klávesnice. Kromě toho vývojáři zapracovali také na načítání aplikace. Po restartování smartphonu se tak nyní SwiftKey načte dvakrát rychleji. 

Tvůrci mobilní klávesnice dokonce svou aplikaci zmenšili, respektive její samotnou velikost až o 50 %. Nejnovější instalační balíček si samozřejmě můžete stáhnout zcela zdarma skrze Obchod Play a App Store. 

logo-app SwiftKey Keyboard SwiftKey Zdarma ANDROID logo-app SwiftKey Keyboard Zdarma iOS

Zdroj: droid-life.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim