reklama

SwiftKey představilo novinku v podobě překladu textu aktualizováno

SwiftKey představilo novinku v podobě překladu textu [aktualizováno]
2018-09-27T20:10:18+01:00
• 27. 9. 2018

Aktualizováno 27. 9.

V původním článku jsme vás informovali o tom, že se již brzy mobilní aplikace SwiftKey dočká skvělé funkce v podobě překladu textu z cizího jazyka. O dva týdny později jsme se skutečně této novinky dočkali. Pokud tedy přejdete do Obchodu Play, budete mít k dispozici aktualizaci v podobě SwiftKey v7.1.4.19. Samotný překlad zajišťuje společnost Microsoft skrze svůj nástroj Microsoft Translator.

Původní článek 6. 9.

Často přecházíte z jedné aplikace do druhé, abyste si mohli přeložit text z cizího jazyka do svého rodného jazyka? Máme pro vás skvělou zprávu. Již brzy na toto zbytečné a neustálé přecházení budete moci zapomenout, a to díky společnosti SwiftKey. 

Překlad textu bude jednou z mála nových funkcí mobilní aplikace SwiftKey. Jistě všichni víte, že se jedná o klávesnici třetí strany, která oproti ostatním nabízí speciální funkce. A právě vývojáři SwiftKey chystají novou funkci, pomocí které se vyvarujete neustálého kopírování a vkládání textu při překladu. 

SwiftKey chystá překlad textu

Dle poslední beta verze klávesnicové aplikace SwiftKey se již brzy dočkáme integrace s Microsoft Translator, tedy překladače, jenž bude implementován přímo v klávesnici. Překlad v rámci rozhraní SwiftKey by měl fungovat na podobném principu, jako v klávesnici Gboard. Stačí vybrat ikonu překladu z panelu nástrojů, vybrat si jazyky a začít psát. 

Jen pro zajímavost, Microsoft a jeho aplikace Translator má v Obchodě Play velmi dobré hodnocení, a to 4,6 hvězdiček. Nejedná se o vůbec špatnou aplikaci, ba naopak. Služba navíc každým měsícem roste, o čemž svědčí také počet stažení, který činí více než 10 mil. Pokud si chcete novou funkci vyzkoušet, stáhněte si beta verzi SwiftKey 7.1.3.25 v Obchodě Play. Využít ale můžete také APK soubor, jenž je k dispozici na tomto odkaze. 

logo-app Microsoft Translator Microsoft Corporation Zdarma ANDROID logo-app SwiftKey Keyboard SwiftKey Zdarma ANDROID

Zdroje: androidpolice.com, androidpolice.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim