reklama

Za dva týdny se představí nová Nokia

Za dva týdny se představí nová Nokia
2018-09-21T08:21:49+01:00
• 21. 9. 2018

Zdroj: HMD Global

2

Společnost HMD Global není na trhu příliš dlouho, ale již se dokázala prosadit se svými smartphone. V tuto chvíli se jedná o jediného výrobce, který má ve svém portfóliu mobily jen s čistým systémem od Googlu. Konkrétně všechny smartphony Nokia spadají do kategorie Android One, jen několik do Android Go, ale to je taky čistý systémem Android. Přibližně již za dva týdny se dočkáme další novinky.

Herní smartphone nebo top model?

HMD Global zve některé novináře na událost do Londýna, který se bude konat 4. října v 18:00 našeho času. Samotná pozvánka nijak nenapovídá, o jaké zařízení by se mohlo jednat, ale několik možností bychom měli.

V první řadě se nabízí Nokia 9 jakožto hlavní top model. Bohužel se v poslední době proslýchalo, že by mělo dojít k odložení představení tohoto smartphonu s pěti foťáky na zádech. Samozřejmě je zde varianta, že došlo ke změně plánů a nakonec se dočkáme nejvybavenější Nokie všech dob.

Další variantou je herní smartphone, na který lákala indická pobočka. Mělo by se jednat o modely Nokia X7 nebo Nokia 8.1, ale jakékoliv vodítko zde chybí. Musíme si počkat minimálně na další únik informací, který by mírně nastínil, co vlastně můžeme očekávat 4. října.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Josef Zvolanek

21. 9. 2018, 9:24
Android aplikace

Podle dalších informací asi nebude oznámeno nový model ???? Nokia, ale začátek prodeje na Evropské části modelů Nokia ???? 5.1 plus a 6.1 plus

Josef Zvolanek

21. 9. 2018, 9:01
Android aplikace

Nokia ???? 9 to asi nebude, psali že nejdříve na jaře… ????

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim