reklama

Herní smartphone Nokia v přípravě

Herní smartphone Nokia v přípravě
2018-09-19T09:29:59+01:00
• 19. 9. 2018

V tomto týdnu se objevily informace, že si ještě nějakou chvíli počkáme na Nokii 9, která by měla přijít s pěti foťáky na zadní straně. Ačkoliv nemáme k dispozici jakékoliv oficiální stanovisko společnosti HMD Global, která stojí za výrobou mobilů Nokia, tak zřejmě došlo k odkladu kvůli nedokonalosti softwaru. Nyní se ale dozvíme, že se pravděpodobně chystá herní mobil Nokia.

Nokia #GameOn

Indická pobočka mobilů Nokia zveřejnila na sociální síti Twitter příspěvek s videem, které jednoduše odkazuje na chystaný herní smartphone. Možná i proto došlo k odkladu Nokie 9 a místo toho se světu představí mobilní telefon zaměřený na hraní her.

Bohužel nemáme k dispozici jakékoliv náznaky specifikací. Ostatně se nemusí jednat nutné o smartphone zapadající do nejvyšší příček. Klidně se můžeme dočkat mobilu střední třídy s dobrou výbavou, který bude více dostupný než velmi drahé herní mobily v současnosti.

Zde se třeba nabízí upravený software jako v případě společnosti Huawei. Ta totiž do svých mobilů dodává úpravu GPU Turbo, a to dokonce i do mobilů s nižšími hardwarovými parametry. V případě Nokie bychom mohli očekávat uvedení smartphonu Nokia X7 nebo Nokia 8.1. Nyní si tedy musíme počkat na další informace, případně na oficiální uvedení.

Současné herní mobily:

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim