reklama

Gearbest: Originální chytré hodinky NO.1 F18 za báječnou cenu! sponzorovaný článek

Gearbest: Originální chytré hodinky NO.1 F18 za báječnou cenu! [sponzorovaný článek]
2018-09-21T05:47:58+01:00
• 21. 9. 2018

Čína je producentem velikého počtu věcí a na trh je chrlí v ohromných kvantech v krátkém časovém sledu. Takový styl se snaží udržet i firma NO.1, která po krátké době představila nové chytré hodiny, určené zvláště pro sportovce. Jmenují se NO.1 F18 a příliš se neliší od měsíc starých předchůdců s názvem NO.1 F13, které přišly na trh přesně před měsícem. Přenáší však zajímavé zlepšení v lokalizaci.

Gearbest: NO.1 F18 nyní za báječnou cenu

Originální hodinky NO.1 F18 na českých e-shopech prozatím neseženete. NO.1 F18 však v zahraničí startuje s cenovkou okolo 1 500 Kč. Že to stále není dost dobré? Pak by vás mohlo zajímat, že po dobu prvního týdne je cena u internetového obchodu Gearbest snížena na 832 Kč. K hodinkám jako dárek dostanete skvělá bezdrátová sluchátka. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí. Kupujte ZDE.

Pokud při výběru přepravy zvolíte volbu „Priority Line”, nebudete platit daň ani clo. Gearbest během přepravy zaplatí vše za vás. Kdyby z nějakých důvodů po vás přepravce náhodou chtěl zaplatit jeden z poplatků, stačí následně kontaktovat středisko podpory a vše vám bude proplaceno.

NO.1 F18: Přesnější lokace díky více satelitním systémům

NO.1 láká zákazníky na relativně dlouhou výdrž baterie s 350 mAh, která má zvládnout 12 dní při při běžném používání. Se zapnutou lokací vydrží hodinky deset hodin stálého používání. Oproti předchozím hodinkám nabízí totiž kromě GPS i BeiDou a Glonass. Díky těmto satelitním lokačním systémům je snazší určit svoji lokaci pomocí hodinek, která se nakonec ukáže v aplikaci. Primární funkcí hodinek je kromě ukazování času i měření uchozené vzdálenosti. Druhotnou funkcí je po připojení NO.1 F13 přes Bluetooth 4.0 k telefonu zobrazování notifikací na připojeném smartphonu. Hodinky dále zvládnout upozorňovat uživatele na to, že dlouho seděl nebo se dlouho nenapil.

Nové hodinky NO.1 F18 přinášejí několik změn oproti měsíc starým F13. Mají jiný displej, který je ve kruhovém tvaru a má 3D zaoblení. Místo původního 1″ displeje je zde 1,3″ displej se safírovým sklem. Namísto Bluetooth 4.0 je zde Bluetooth 4.2. Hodinky též mají certifikaci IP 68 ohledně voděolnosti. O výkon se stará procesor Nordic NRF52832.

Originální hodinky NO.1 F18 na českých e-shopech prozatím neseženete. NO.1 F18 však v zahraničí startuje s cenovkou okolo 1 500 Kč. Že to stále není dost dobré? Pak by vás mohlo zajímat, že po dobu prvního týdne je cena u internetového obchodu Gearbest snížena na 832 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí. Kupujte ZDE.

Pokud při výběru přepravy zvolíte volbu „Priority Line”, nebudete platit daň ani clo. Gearbest během přepravy zaplatí vše za vás. Kdyby z nějakých důvodů po vás přepravce náhodou chtěl zaplatit jeden z poplatků, stačí následně kontaktovat středisko podpory a vše vám bude proplaceno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim