reklama

Samsung Galaxy Note 9 pořídíte i za více než milion

Samsung Galaxy Note 9 pořídíte i za více než milion
2018-08-21T13:40:50+01:00
• 21. 8. 2018

Nejnovějšího zástupce v podobě Galaxy Note 9 od společnosti Samsung můžete v nejnižší hardwarové konfiguraci pořídit u nás za cenu okolo 25 tisíc korun včetně daně, ale známá firma Caviar původem z Ruska chce vyjít vstříc i těm nejnáročnějším zákazníkům. Někteří si možná vzpomínají na nezvyklé přeměny posledního iPhonu X, který byl osazen tváří aktuálního ruského prezidenta nebo státním znakem Ruské federace. Téměř totéž teď potkalo Note 9 od Samsungu.

Maximálně kilo zlata

Zní to možná až bizarně, ale upravený model s názvem Galaxy Note 9 Fine Gold Edition do svých zad dostane přesně 1 kilogram čistého zlata namísto běžného zadního panelu. Všechny ostatní části jsou beze změny včetně softwarové stránky. Dříve si ještě alespoň dovolili předinstalovat vlastní témata a plochy s luxusní tématikou. Jestliže konečná částka 3,87 milionů rublů (tj. cca 1,29 milionů Kč) je už příliš moc za 128GB verzi, tak jsou k dispozici i jiné méně nákladné návrhy.

 

Vždy za částku okolo 250 000 rublů (tj. cca 83 399 Kč) máte na výběr zadní kryt se zlatým rytím, pravou kůží z aligátora či také s výše vzpomínaným logem Ruské federace. Pokud nejste fanouškem série Galaxy Note, tak Caviar si také připravil možnost proměn i u posledního modelu Galaxy S9, kde konečné částky atakují podobné hranice. Nakonec můžeme zmínit, že aktuální cena investičního zlata je po přepočtu cca 862 920 Kč/kg, takže jim nemůžeme zapřít obchodního ducha.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim