reklama

Caviar vám prodá iPhone X za necelý milion

Caviar vám prodá iPhone X za necelý milion
2017-11-27T07:10:57+02:00
• 27. 11. 2017

Pokud vám možnost solárního nabíjení ve spojení s luxusními doplňky u nového iPhonu X přišlo málo výstřední, tak společnost Caviar zvyšuje laťku, a to rovnou několikanásobně. Jejich novinka se opět zaměřuje na iPhone X od kalifornského Applu. Nicméně vzhledem ke zpracování je zařízení určeno spíše pro zákazníky z Ruska, kterým nedělá žádný problém utratit pár milionů za jedinečné zpracování.

Klenotníci si vzali do rukaviček iPhone X a tentokrát z toho vznikla edice Imperial Crown. Speciální verze vznikla na počest velké císařské koruně ruské říše, kterou vyrobil klenotník Georg Friedrich Eckart pro korunovaci carevny Kateřiny II. v roce 1762 a následně všechny její následovníky až do roku 1896. Zadní část telefonu vyplňuje 344 diamantů v různých velikostech a státní znak Ruské federace.

Aby toho nebylo málo, tak jeden řádek ještě zdobí 14 velkých rubínů. Prodejní cena byla stanovena na 2,4 miliony rublů, což po přepočtu vychází na neuvěřitelných 876 165 Kč bez daně. To navíc získáte iPhone X pouze v 64GB variantě. Nakonec případného zájemce může alespoň hřát dobrý pocit z toho, že vlastní jediný model tohoto typu, protože Caviar nevyrobí více než jeden přístroj.

Zdroj: luxurylaunches.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat