reklama

Chytré hodinky NO.1 F6 za pouhých 850 Kč sponzorovaný článek

Chytré hodinky NO.1 F6 za pouhých 850 Kč [sponzorovaný článek]
2018-05-16T08:28:24+01:00
• 13. 5. 2018

NO.1 je čínský výrobce, který se věnuje hlavně výrobě chytrých hodinek a taktéž dělá několik chytrých odolných telefonů. Hodinky jsou však větší byznys a proto vyrábí jeden kus za druhým. Nedávno jsme psali o hodinkách NO.1 F5, které přišly v listopadu. Nyní je dostupný jejich nástupce F6, který si výhodně můžete koupit na webu Gearbest.

Voděodolné s dlouho výdrží

Hodinky F6 patří do kategorie outdoorových zařízení, které nemají v sobě zabudovaný systémem Android či Android Wear, avšak mají proprietární systém, který pomocí Bluetooth spárujete s telefonem a následně z mobilu se do hodinek posílají notifikace a z hodinek do mobilu údaje o vaší aktivitě. Hodinky se ovládají tlačítky na boku a taktéž dotykem na OLED obrazovku. Baterie má 350 mAh a dle výrobce by měla vydržet až 50 dní. Taková doba je možná pouze při vypnutém Bluetooth.

Hodinky jsou vodotěsné a odpovídají certifikaci IP68. Mají v sobě zabudovanou GPS a díky přidružené aplikaci si v telefonu můžete zaznamenávat svoji trasu. Mezi další funkce patří například upomínka při dlouhém sezení, měření spánku či zaznamenávání tepu, venkovního tlaku či nadmořské výšky. Cena hodinek je 40 dolarů na webu Gearbest, což v přepočtu dělá 850 Kč.

NO.1 F6

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim