reklama

Spotify zřejmě 24. dubna představí první hardware

Spotify zřejmě 24. dubna představí první hardware
2018-04-07T11:55:31+02:00
• 7. 4. 2018

Spotify patří jednoznačně mezi nejúspěšnější hudební služby. Každou chvíli se dozvídáme o novinkách v rámci aplikací a mimo to se již delší dobu proslýchá, že by se měl připravovat první hardware. Větší náznaky se objevily v minulém roce a nedávno se jsme dozvěděli další informace.

Doplněk do auta od Spotify?

V tomto týdnu někteří uživatelé zaznamenali reklamu na novinku přímo v aplikaci. Mělo by se jednat o malé zařízení do auta, které bude sloužit pro přehrávání hudebního obsahu. Bude disponovat monochromatickým displejem a také LED kontrolkou. Součástí mají být i tlačítka pro ovládání přehrávaného obsahu.

Spotify hardware

Dle některých informací bude konektivitu zajišťovat Bluetooth a LTE, což by mohlo znamenat, že novinka nebude nutně potřebovat připojený smartphone. Cena by měla být 155 dolarů, přičemž se částka rozloží do měsíčních splátek na jeden rok, tedy necelých 13 dolarů měsíčně. Jelikož zde nemáme jakékoliv další potvrzení existence takového zařízení, musíme brát tuto informaci s rezervou.

Na druhou stranu Spotify ohlásilo konání tiskové konference na 24. dubna v New Yorku. Samozřejmě je otázkou, jestli se dočkáme konečně prvního hardwaru, nebo se firma pochlubí dalšími novinkami v rámci samotné služby.

Zdroje: gsmarena.com, theverge.com, androidcentral.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim