reklama

Google Duo nově s napojením na Google účet

Google Duo nově s napojením na Google účet
2018-04-07T10:59:47+01:00
• 7. 4. 2018

Komunikační služba Google Duo byla představena již před delší dobou, ale až nyní dostává novinky, které aplikaci rozšiřují o další funkce. Zdrojové kódy například poukazují na možnost sdílení obrazovky mobilu. Případně se asi připravuje i možnost minimalizace do podoby plovoucí bubliny, jako je tomu u aplikace Google Telefon.

Google Duo s propojením na účet

Do této chvíle byla každá instalace aplikace Duo navázána na telefonní číslo, což se ověřovalo pomocí SMS zprávy. Pokud jste si chtěli někoho přidat do seznamu kontaktů, potřebovali jste jeho telefonní číslo.

S novou aktualizací přibyla další možnost, která je navázána na Google účet. Stačí v nastavení aplikace potvrdit propojení a následně můžete být dohledání v rámci Duo skrze emailovou adresu.

Google Duo

Mohli jsme si myslet, že dojde k větší nabídce v rámci napojení na Google účet, ale nic víc zde není. Nedochází k synchronizaci nebo propojení s dalšími službami. Toho se možná dočkáme později, až jednou komunikační služba bude mít i webového klienta, ale zatím to tak nevypadá.

logo-app Google Duo Google LLC Zdarma ANDROID logo-app Google Duo – Video Calling Zdarma iOS

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim