reklama

Něco jako iPhone SE2 možná dorazí dříve díky čínským výrobcům

Něco jako iPhone SE2 možná dorazí dříve díky čínským výrobcům
2018-03-16T11:06:04+01:00
• 16. 3. 2018

Apple uvedl reinkarnaci staršího designu v roce 2016 v podobě novinky iPhone SE. Už minulý rok se spekulovalo, že by měla přijít další generace, ale nakonec jsme se nedočkali. V poslední době se objevují spekulace, že bychom mohli očekávat iPhone SE2 již letos, ale spekulace zatím nejsou nikterak konkrétní. Nyní se ale objevilo údajné video zachycující připravovanou novinku iPhone SE2.

Čínský iPhone SE2

S největší pravděpodobností se ale nejedná o prototyp produktu od Applu. Do této chvíle se neobjevily náznaky schémat, nejsou k dispozici fotografie součástek ani nic podobného. Právě tento typ úniků předchází každý rok před uvedením, což se ještě nestalo a najednou zde máme kompletní mobil s fungujícím iOS? Posuďte sami.

S největší pravděpodobností se jedná o smartphone se značně upraveným systémem Android, aby co nejvíce připomínal iOS. Nějaká čínská společnost jednoduše vzala design iPhonu X a vecpala jej do těla iPhonu SE.

Tento čínský iPhone SE2 nabízí minimální rámečky, vykousnutý displej, duální foťáky na stranách a pravděpodobně kovové zpracování těla. Možná by udělali lépe, kdyby nechali čistý Android a nesnažili se dotáhnout napodobování do takové podoby.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim