reklama

iPhone SE2 dorazí již na WWDC 2018

iPhone SE2 dorazí již na WWDC 2018
2018-02-23T14:14:03+02:00
• 23. 2. 2018

O tom, zda bude letos na jaře představen nový iPhone SE, jsme napsali již několik článků. Podle posledních spekulací to vypadalo, že se čtyřpalcového iPhonu opravdu na jaře dočkáme. Následně byly zprávy takové, že druhá generace iPhonu SE nakonec nebude. Bylo tedy velmi těžké rozklíčovat, která z informací je nejvíce pravděpodobná.

Podle posledních zpráv se skutečně druhé generace čtyřpalcového modelu dočkáme, a to hned na WWDC 2018. Zahraniční server QQ.com dokonce zveřejnil finální hardwarové specifikace. Design prý nebude mít žádnou konstrukční podobnost s aktuální vlajkovou lodí iPhone X. Místo toho bude mít nový model obdobnou podobu iPhonu SE.

iPhone SE2: stejný design, žádné nové technologie?

Očekávat tedy můžeme iPhone s kovovými zády a rámy, horním a spodním rámečkem nad displejem, a samozřejmě také hardwarovým domovským tlačítkem. Hlavní novinkou však má být o něco větší displej, který bude zvětšen přesně o 0,2 palce. iPhone SE2 tedy nabídne 4,2palcový displej s mírně odlišnými rámečky, které vytvoří krásný a moderní design. Bohužel můžeme zapomenout na nejnovější technologie v podobě Face ID a podobně.

Nová generace by pravděpodobně měla disponovat procesorem A10 Fusion. O dočasně spuštěné aplikace a dokumenty se pak postará operační paměť s kapacitou 2 GB. K dispozici pak budou hned dvě varianty, které se opět budou lišit velikostí vnitřního úložiště – 32 a 128 GB. Podrobnější informace bohužel nemáme. Telefon by se měl začít prodávat již v druhé polovině roku 2018.

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim