reklama

Náznaky BlackBerry Priv druhé generace?

Náznaky BlackBerry Priv druhé generace?
2018-02-22T08:42:58+02:00
• 22. 2. 2018

V roce 2015 společnost BlackBerry představilo smartphone Priv, který měl na svou dobu poměrně slušné specifikace a právem se řadil mezi top modely. Díky výsuvné konstrukci a hardwarové klávesnici vybočoval z řady běžných top modelů.

BlackBerry Priv

Záhy se ale začalo proslýchat, že se novinka nesetkala s úspěchem. To naštěstí kanadskou společnost nezastavilo a dál pokračuje vývojem mobilů, byť je již dávno nevyrábí. Nyní se ukazuje patentová přihláška, která by mohla nasvědčovat příchod druhé generace.

BlackBerry PRIV 2?

Konkrétně patentová přihláška ukazuje možnou podobu konstrukce, která se na první pohled neliší od původního modelu. Podstatný rozdíl se najde na zadní straně. Původně byl foťák umístěn na spodní části mobilu.

BlackBerry si ale pohrává s myšlenkou, že by zadní část sloužila jen jako kryt a obsahovala by výřezy pro foťák, LED světlo a senzory. To by znamenalo, že vše podstatné by bylo umístěno na předním dílu společně s displejem. Zadní by obsahoval pravděpodobně jen klávesnici a sloužil by jako ochrana pro mobil.

Dle některých náznaků by mohlo dojít i k přejmenování na BlackBerry UNI. Více informací není v tuto chvíli k dispozici. Možná se dočkáme představení na veletrhu MWC, kam mimo jiné vyráží i náš tým.

Zdroje: androidguys.com, gizmochina.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim