reklama

Nový Meizu E3 odhalen u TENAA

Nový Meizu E3 odhalen u TENAA
2018-02-22T12:00:44+02:00
• 22. 2. 2018

Už začátkem března má společnost Meizu rozšířit svoji nabídku zařízení o minimálně jeden nový přírůstek. To znamená, že čínský výrobce musí co nejdříve získat všechny potřebné certifikace pro uvedení modelu do prodeje. Tradičně mezi prvními byl známý úřad TENAA a ten přináší kompletní specifikace telefonu, který by měl dorazit ve dvou variantách pod označením E3. Avšak rozdíl mezi M851M a M851Q bude pouze v podporovaných pásmech sítě.

Vpředu lze očekávat 5,99palcový displej s rozlišením FullHD+ a poměrem stran 18:9. Hlavní výkon zajistí osmijádrový procesor taktovaný na frekvenci 1,8 GHz od zatím neznámého dodavatele. Zatímco operační paměť RAM se bude pohybovat mezi 4 až 6 GB, tak interní úložiště pojme od 32 do 128 GB dat. Jejich přesné kombinace zjistíme zřejmě později. Nicméně všechny nabídnou podporu paměťových microSD karet.

Všechno je jinak

Zadní část až nápadně připomíná model iPhone X. Mezi 20megapixelovým a 12megapixelovým senzorem ve vertikální poloze si najde místo přisvětlovací LED dioda. Snímač otisků prstů nenajdete vzadu, ani v předním fyzickém tlačítku, které nahradilo jen kapacitní. Skener je integrovaný do boční konstrukce. Malý kruh pod displejem byl pojmenován Super mBack a výrobce ho naučil spoustu gest pro usnadnění práce.

Seznam ostatních specifikací doplňuje přední 8megapixelová kamerka, platforma Flyme OS 6.0 odpovídající Androidu 7.1.1 Nougat či baterie o velikosti 3 300 mAh. Nakonec se v prodeji objeví tři barevné varianty – Obsidian Black, Champagne Gold, Dark Blue.

 

Zdroj: androidhits.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim