reklama

Dva chytré reproduktory od společnosti Facebook již letos v červnu

Dva chytré reproduktory od společnosti Facebook již letos v červnu
2018-02-22T14:44:10+01:00
• 22. 2. 2018

facebook chytrý reproduktor

1

Především zahraničním trendem v posledních letech byl rozmach hlasových asistentů zabudovaných v chytrých reproduktorech. Největšími hráči na poli těchto asistentů jsou Amazon a Google. Postupně se snaží zainteresovat do tohoto oboru i ostatní společnosti, v poslední době například Apple vypustil do světa svůj HomePod. Recenze Applu nepřejí a pořád zůstávají na prvních místech Google a Amazon. Trh je stále v tomto ohledu prostorný, a proto na něj nyní vstupuje i Facebook.

V minulém roce Facebook oznámil chytrý reproduktor. Nyní po několika měsících máme o několik informací více. Nakonec se nejedná o jediný reproduktor, ale dokonce jsou informace o dvou chytrých reproduktorech vyvíjených Facebookem. Reproduktory s kódovým označení Fiona a Aloha mohou konkurovat asistentům Amazon Echo a Google Home již v tomto červnu.

Zařízení Aloha má údajně disponovat 15palcovým dotykovým displejem. Naopak Fiona by měla být tradičnějším hlasově ovládaným reproduktorem bez jakéhokoliv rozhraní. Ohledně vzhledu prozatím neexistují žádné informace či úniky, tudíž na další informace si budeme muset ještě nějakou dobu počkat.

Zdroj: phandroid.com

reklama
reklama

Student VŠ s dlouholetou zálibou moderních technologií. Miluju auta, technologie, psaní a hlavně svou přítelkyni.

Komentáře

Petr Štěpánek

22. 2. 2018, 15:20
Android aplikace

15 palců? To nebude žádnej drobek.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim