reklama

Instagram začíná doporučovat příspěvky

Instagram začíná doporučovat příspěvky
2017-12-28T09:16:52+01:00
• 28. 12. 2017
2

Větší sociální sítě již nenabízí jednoduché chronologické zobrazování příspěvků uživatelů či stránek, které sledujete. Instagram přišel také o tento systém, byť někdy lze pozorovat, že jdou v časovém pořadí. Mezi běžnými příspěvky se občas objevila reklama, což je jen malá cena za službu zdarma.

Nyní ale Instagram začíná testovat možnost doporučených příspěvků v hlavním streamu. Jednoduše se začíná objevovat obsah od lidí a stránek, které nesledujete. Hlavní stream tak začíná být trochu nepřehledný a mírně matoucí, aspoň soudě podle negativních reakcí od uživatelů. Právě na Twitteru se objevuje revolta proti této novince.

Ačkoliv lze dočasně skrýt konkrétní doporučený příspěvek, tak celá funkce nejde vypnout. Je jasné, že Instagram chce nabídnout obsah a rozšířit propojení uživatelů mezi sebou. Tak trochu supluje funkci vyhledávání, kde již funguje systém doporučování.

Nová funkce se zatím objevuje u omezeného množství uživatelů, ale počítá se s masivním rozšířením v dohledné době. Nyní je jen otázkou času, jestli si Instagram začne pohrávat se systémem chronologického zobrazování příspěvků.

Zdroj: techcrunch.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Ondřej Kubíček

28. 12. 2017, 10:03
Android aplikace

Instagram už dávno přece neřadí příspěvky chronologicky. Sami jste o tom psali – https://dotekomanie.cz/2016/03/instagram-prichazi-chronologicke-razeni-prispevku/

Přemysl Vaculík

VIP 28. 12. 2017, 11:39

Asi jsem špatně formuloval, díky, upravil jsem.

Jako nejsou všechny příspěvky čistě chronologicky řazeny, ale lze u nich pozorovat lepší uspořádání než u jiných sítí.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim