reklama

Nokia spouští beta program pro Android 8.0

Nokia spouští beta program pro Android 8.0
2017-10-25T12:35:20+02:00
• 25. 10. 2017
1

Společnost HMD Global používá ve svých smartphonech Nokia čistý Android. Už jsme se dočkali prohlášení, že ještě tento rok bude k dispozici pro všechny uvedené modely Android 8.0, přičemž zástupci výrobce přislíbili i aktualizaci na Android P. Nyní HMD Global překvapuje a spouští veřejný beta test Androidu 8.0.

Konkrétně je beta dostupná jen pro Nokii 8 (recenze), ale již brzy bude možné získat testovací Android i na Nokii 3 (recenze), Nokii 5 (recenze) a Nokii 6 (recenze). Zájemci musí navštívit pouze stránky nokia.com/en_int/phones/betalabs, kde se přihlásí do beta programu. K potvrzení bude potřeba IMEI konkrétního modelu (stačí vytočit *#06#) a výsledný kód zadat na stránce. Následně by měla být dostupná aktualizace na betu systému skrze OTA. Není potřeba cokoliv stahovat.

Je nutné upozornit, že se jedná o betu, takže vše nemusí pracovat zcela podle představ. Zájemci mohou takto napomoci k urychlení vývoje.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Vojtěch Šebesta

26. 10. 2017, 22:55

Od společností jako je Oneplus nebo HDM by se měly ostatní učit. Jasně stanoví, kolik updatů telefon dostane a to také dodrží. Aktualizace v beta verzi je téměř ihned po uvolnění os, plná chvíli na to. Proč se společnosti jako je Samsung, Huawei a pod. nemůžou místo chrlení nového modelu každý měsíc vydávat raději pravidelné aktualizace?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim