reklama

Fossil ukázal hodinky Q Neely a Q Jacqueline pro ženy

Fossil ukázal hodinky Q Neely a Q Jacqueline pro ženy
2017-10-25T16:44:31+02:00
• 26. 10. 2017

FSL1485781

V aktuální nabídce mezi chytrými hodinkami nenajdete mnoho zařízení, které by přesně padly na dámské zápěstí. Možnou alternativu teď přináší společnost Fossil v podobě nových hodinek s názvem Q Neely a Q Jacqueline. Americká firma využila letité zkušenosti, takže do ještě menšího těla dostala standardní chytré funkce. Prodej byl oficiálně zahájen v neděli 22. října za celkem přijatelné ceny.

Hybridní hodinky Q Neely a Q Jacqueline díky 38mm řemínku patří mezi nejmenší zástupce v portfoliu. Po funkční stránce nejsou nijak výjimečné, ale pro připomenutí se hodí zmínit možnost počítání ujitých kroků, monitorování spánku nebo vibrační upozornění na zmeškané události ze spárovaného zařízení. Součástí celé konstrukce jsou tři tlačítka, která si můžete podle libosti nadefinovat.

Například lze ovládat hudební přehrávač či vzdáleně fotografovat. Nejmenší ručička na ciferníku znázorňuje, jak daleko jste od splnění denního cíle v počtu kroků. Nejpříjemnější informací je životnost baterie dosahující až šesti měsíců. Ke všemu Fossil vydal novou aplikaci pro Android a iOS, kterou vývojáři napěchovali novými funkcemi. Prodejní cena začíná u hranice 155 dolarů (tj. cca 3 378 Kč).

Zdroj: fossil.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat