reklama

Android 8.1 – obnovení dat bude jednodušší

Android 8.1 – obnovení dat bude jednodušší
2017-10-31T13:00:14+01:00
• 31. 10. 2017

Minulý týden jsme se dočkali uvedení nové verze mobilního operačního systému od Googlu. Již jsme vás informovali o novinkách, které přináší Android 8.1 (1. díl, 2. díl). Postupem času se daří uživatelům nacházet další změny, o kterých se Google nezmiňuje, aspoň ne v tuto chvíli.

Jedna podstatná novinka se týká prvotního nastavení smartphonu s Androidem 8.1. Od verze Marshmallow je možné stáhnout zálohovaná data z cloudu do nově nastavovaného zařízení. Nejenže můžete obnovit aplikace, ale i jejich data společně například s tapetou na plochu. Pokud jste při prvním spuštění mobilu přeskočili zálohu, nemohli jste si dodatečně stáhnout zálohu. Museli jste udělat tovární nastavení a zkusit to při dalším nastavování.

Android 8.1 mění tento proces a zavádí možnost dodatečného stažení zálohy z dřívějšího mobilu. Pakliže nebyl první proces dokončen, najdete v nastavení zařízení možnost stáhnout data z cloudu a obnovit většinu aplikací a nastavení. V rámci obnovování si můžete vybrat, co vše má být staženo.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim