O2 Vánoce – letos o slevách na zařízení

O2 Vánoce – letos o slevách na zařízení
2017-10-31T14:32:52+02:00
• 31. 10. 2017

První operátor, který představil vánoční akci, byl T-Mobile. Jeho kampaň se nese v duchu vyzkoušení neomezeného připojení k internetu, přičemž nabízí i jeden dočasný placený balíček na jeden den. Nyní přichází se svou nabídkou i O2.

O2 letos láká hlavně na slevy zařízení, respektive na smartphony, přičemž si můžete pořídit za sníženou cenu i herní konzoli Xbox One S.

„Podle našeho průzkumu plánuje polovina domácností letos nakupovat vánoční dárky z oblasti elektroniky. Proto jsme se letos rozhodli zákazníkům nabídnout s výraznou slevou ke kterékoli z našich služeb nejen mobilní telefony, ale také herní konzoli. K balíčku O2 Spolu je možné získat vánoční bonus až 16 tisíc korun,“ popisuje Silvia Cieslarová, ředitelka mobilního segmentu v O2.

Slev může využít nový i stávající zákazník, který používá služby typu mobilních tarifů, internetu na doma i O2 TV. Výše slevy se odvíjí podle toho, zda si zákazník pořídí novou službu nebo navýší svůj tarif. Všichni ostatní paušální zákazníci získají bonus 1000 korun. Objednávku lze provést skrze eshop i zákaznickou linku, ale uplatnění lze provést až na samotné prodejně.

Největší novinka se týká zákazníků, kteří používají službu Internetu na doma – během listopadu dojde totiž k navýšení rychlosti internetu až na 100 Mbps. Akce bude trvat jen do konce roku a dočasné navýšení je zdarma.

Jediný bonus v rámci mobilního připojení k internetu skrze mobil dostanou uživatelé předplacených karet. Jako odměnu za dobití dostanou 5 GB.

Vánoční nabídku na nový telefon nebo Xbox One S mohou využít i zákazníci předplacených karet. Ti získají slevu 500 korun jako Odměnu za dobití. Pro předplacenkáře O2 připravilo také prosincovou datovou nadílku v podobě 5 GB mobilních dat zdarma ke každému dobití.

Od listopadu přidá O2 do své nabídky také novou variantu skupinového balíčku O2 Spolu.

O balíčky O2 Spolu, které jsme představili letos na jaře, je velký zájem. Třetina českých domácností je však dvoučlenná a chce mít všechny služby od jednoho operátora. Proto jsme se rozhodli od listopadu přidat další variantu balíčku O2 Spolu, ve které třetí mobilní tarif nahrazuje Internet na doma. Tento balíček tak zahrnuje dva neomezené tarify se 3 GB mobilních dat, digitální televizi O2 TV a Internet na doma měsíčně za 1 999 korun. To zákazníkům přináší měsíční úsporu zhruba 700 korun,“ dodává Silvia Cieslarová. I tento balíček je možné navyšovat – o vyšší objem dat, programovou nabídku O2 TV nebo rychlejší pevný internet.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat