reklama

Asus ZenFone 4 Pro se znovu ukazuje

Asus ZenFone 4 Pro se znovu ukazuje
2017-08-10T07:30:20+01:00
• 10. 8. 2017

Nedávná várka spekulací kolem 4. generace produktové řady Zenfone se opět rozšiřují o první přesnější specifikace, které mají patřit připravovanému modelu ZenFone 4 Pro skrývající se zatím jen pod kódovým označením ASUS_Z01GS. Čínský výrobce je celkově s telefony v mírném zpoždění, takže nejideálnější příležitostí k odhalení zůstává začátek září a konkrétně veletrh IFA v Berlíně.

Za zveřejněnými informacemi stojí zdroj z Itálie, podle něhož uvnitř poběží osmijádrový proceser Snapdragon 835 od Qualcommu po boku 6GB operační paměti RAM a interního úložiště s kapacitou 64 GB, což by na dnešní poměry mělo průměrnému uživateli vystačit. Fotografie půjdou zachytit údajně dvojicí senzorů podporující až dvojnásobný zoom, i když původní zprávy počítaly jen s 21megapixelovým fotoaparátem.

Uživatelským prostředím bude doprovázet systém Android v nejnovější verzi 7.1.1 Nougat. Avšak nebude chybět vlastní nadstavba Zen od Asusu. Odhalené fotografie neznázorňují něco nadstandardního, což může jen přihrávat myšlence, že telefon zapadne mezi zařízení ze střední třídy. Nakonec zůstává otázkou, zda model vůbec dosáhne nějakého úspěchu vzhledem k velkému přetlaku v této části trhu.

Zdroj: dday.it

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim