Apple vydal první veřejnou betu iOS 11

Apple vydal první veřejnou betu iOS 11
2017-06-27T16:46:45+02:00
• 27. 6. 2017

Nová verze iOS s číslovkou 11 byla představena již na začátku měsíce na vývojářské konferenci WWDC. Až do dnešního dne si ji ale mohli stáhnout oficiálně pouze vývojáři, kteří mají aktivní předplatné. To se nyní mění a Apple vydává první veřejnou betaverzi iOS 11, kterou si může stáhnout každý, kdo má zájem.

Nutno ale poznamenat, že se stále jedná o betaverzi. Zdaleka tak nelze očekávat, že bude vše fungovat, proto nedoporučujeme instalovat betu na dennodenně používané zařízení. Veřejná betaverze je totožná s tou, která byla vydána minulý týden pro vývojáře. V průběhu léta lze nyní očekávat zhruba každé 2-3 týdny vydání nové bety.

Pokud chcete přesto betaverzi na svém zařízení vyzkoušet, využijte náš podrobný návod k instalaci zde. Je sice napsaný na betaverzi iOS 9, postup je ale identický. A jaké novinky iOS 11 přináší? to se dozvíte zde. Mimo to můžete sledovat náš seriál, kde se zaměřujeme na menší a přesto zajímavé novinky:

Zdroj: 9to5mac.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Senior Editor zaměřující se primárně na recenze, tvorbu obsahu na sociální sítě a náš podcast PZL. Nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat