reklama

LG G Watch R v prodeji již v říjnu?

LG G Watch R v prodeji již v říjnu?
2014-10-07T07:05:36+02:00
• 7. 10. 2014

Po představení operačního systému Android Wear se výrobci pomalu začínají předhánět v představování chytrých hodinek. V prodeji však momentálně není moc kousků s tímto systémem. Nabídka chytrých hodinek by se měla rozrůst o LG G Watch R. Podle posledních odhadů by se tak mohlo stát již v říjnu.

LG_G_WATCH_R1

Předprodejních kusů LG G Watch R jsme se již mohli dočkat na veletrhu IFA. Bohužel jsme se však nedočkali vyjádření, kdy a za kolik budou hodinky dostupné. Podle posledních zpráv by se tak mohlo stát již 14. října, kdy se hodinky objeví poprvé na pultech v obchodech. Hodinky by měly být nejprve k dispozici pouze v Jižní Koreji. Někteří obchodníci budou ale první kusy prodávat již nyní jako exkluzivní zboží.

Bohužel se však zprávy nezmiňují, kdy bude zařízení dostupné v dalších zemích. Cena by se měla pohybovat zhruba okolo 332 dolarů (7 223 Kč). Za tuto cenu dostanete hodinky s 1,3palcovým displejem s procesorem Snapdragon 400 doplněným o 512 MB RAM. Kromě toho disponují senzorem srdečního tepu, barometrem, gyroskopem a kompasem. Nechybí ani odolnost vůči vodě a prachu.

lgwatch2a

LG G Watch R potěší ale především svým designem, který se moc neliší od klasických hodinek. Budeme si však muset nakonec počkat, zda se skutečně všechny tyto informace potvrdí.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim