reklama

HTC Nexus 9 na prvním snímku? aktualizováno

HTC Nexus 9 na prvním snímku? [aktualizováno]
2014-10-06T18:25:28+02:00
• 6. 10. 2014

Aktualizováno 18:30

Právě dnes se objevily další informace skrze @upleaks, který nahradil dřívější zdroj @evleaks. Součástí je i údajná fotografie tabletu Nexus 9. Předchozí spekulace zmiňovaly kovové zpracování, ale zřejmě došlo na změnu. K dispozici bude jen varianta v plastovém provedení. Povrchová úprava by měla být podobná černé verzi Nexusu 5.

nexus-9

Původní článek 7:15

Hlavní domněnky ukazují na to, že nový Nexus 9 (a možná i Nexus 6) by měl vyjít v průběhu několika příštích týdnů. Ale před tím, než se může nové zařízení ukázat či začít prodávat, musí projít přes FCC schválením. Nexus 6 si zatím cestu k FCC nenašel, ovšem teď to vypadá, že Nexus 9 si ji už našel.

nexus2cee_cover

Bohužel od FCC jsme se moc informací nedozvěděli. V databázi byl nalezen tablet HTC, a jelikož HTC nemá v přípravách žádný jiný tablet než Nexus 9, vypadá to s největší pravděpodobností právě na již zmíněný modelt. Veškeré informace o specifikacích, které se z databáze dostaly, jsou pouze ty, že tablet bude obsahovat Bluetooth, NFC, WiFi 802.11ac a také to, že vyjde v 16GB a 32GB variantě.

Další spekulace naznačují, že nový Nexus tablet bude mít 8.9″ displej s 1440 x 2560 rozlišením. Dále bychom se měli dočkat 64bitového procesoru nVidia Tegra K1, 3GB operační paměti a 16MPx fotoaparátu. Tablet by se měl objevit již s předinstalovaným Androidem L.

Předchozí zvěsti poukazovaly, že by tablet byl zveřejněn v půlce října, ovšem novější spekulace říkají, že by se to mohlo stát dříve. A to přímo další středu – 8. října. Možná se dočkáme toho, že 8. října bude tablet představen, ale vyjde až v půlce tohoto měsíce. Ovšem pokud to bude tak či tak, vše bychom se měli dozvědět velice brzy.

Zdroje: phonearena.com, 9to5google.com

reklama
reklama

Zaměstnán v IT oboru v Praze. Zajímám se o svět moderní techniky. Vlastním a jako primární telefon používám Ulefone Power, ke kterému používám tablet Apple iPad Air 2. Dříve zastánce Androidu, nyní se chystám na přechod na systém iOS.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim