reklama

YouTube videa k dispozici v režimu offline – zatím pouze v Indii

YouTube videa k dispozici v režimu offline – zatím pouze v Indii
2014-09-16T07:07:30+02:00
• 16. 9. 2014

Před více než měsícem jsme vás informovali o možnosti, kterou Google chystá už nějaká ten čas. Jedná se o funkci offline přehrávání videí v mobilní aplikaci YouTube. Po představení prvního Android One zařízení se Indie dočká i další novinky. Tou je právě funkce přehrávání offline obsahu v aplikaci YouTube.

youtube-logo-aa

Google VP pro řízení produktů Caesar Sengupta o tom řekl toto:

YouTube je zde velmi populární. Díky této funkci můžete znovu a znovu sledovat některá videa. Jak úžasné by bylo, pokud byste si mohli znovu a znovu užívat jejich sledování, aniž byste museli platit za data, ať jste kdekoli. V příštích několika týdnech, hodně obsahu z YouTube bude k dispozici v režimu offline v Indii. Je to obrovská novinka, kterou jistě mnoho uživatelů přivítá.  Můžete si konečně stáhnout video, uložte jej do telefonu a sledovat jej kolikrát budete chtít.

Funkce není určena jen pro hudební videa, ale pro téměř všechen obsah. YouTube údajně pracuje na předplatitelské hudební službě Music Key, což by uživatelům umožnilo stahovat všechny video klipy pro offline použití. Bohužel nově oznámená funkce offline přehrávání nesouvisí se zatím nepotvrzenou službou Music Key.

Google chce využít indický trh, kde má 900 miliónů lidí mobil, z čehož pouhých 10 % má chytrý telefon. A ani těch pár procent obyvatelstva nemá plný přístup k vysokorychlostnímu bezdrátovému připojení k internetu. Je dost možné, že právě proto zde Google rozjíždí svůj projekt Android One a k tomu přidává tuto užitečnou funkci, jako třešničku na dortu. Kdy se dočkáme funkce offline přehrávání video obsahu v aplikaci YouTube, zatím není známo.

Zdroj: androidauthority.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat