reklama

Alcatel OneTouch POP 7S – tablet s LTE oficiálně v ČR

Alcatel OneTouch POP 7S – tablet s LTE oficiálně v ČR
2014-09-16T07:50:08+02:00
• 16. 9. 2014

Alcatel nám na veletrhu IFA představila 8palcový tablet Hero 8. Do České republiky se však nyní oficiálně dostává jiný tablet – Alcatel OneTouch POP 7S. Jedná se o zařízení, které za přijatelnou cenu nabídne například podporu LTE sítí.

  ONE TOUCH POP 7S_Black_front front_portrait

POP 7S je Zpalcový tablet s rozlišením 1024×600. Na displeji výrobcce šetřil, protože se jedná pouze o technologii TFT. Zařízení je poháněno 4jádrovým procesorem od společnosti Qualcomm – Snapdragon 400 s frekvencí 1,2 GHz. Procesor je doplněn o 1 GB operační paměť. Pro zájemce je k dispozici integrovaná paměť s 4 GB kapacitou. To je rozhodně málo, a proto nechybí možnost rozšíření o microSD karty až o dalších 32 GB.

 ONE TOUCH POP 7S_Black_front angled right_landcapeONE TOUCH POP 7S_Black_back angled left_portrait

Přístroji nechybí ani dvojice fotoaparátů, zázraky však nečekejme. Na zadní straně nalezneme 3 MPx fotoaparát, přední strana disponuje VGA kamerou určenou zejména pro videohovory. Z dalších specifikací můžeme zmínit podporu sítí Wi-Fi (802.11 b/g/n s funkcí Miracast) nebo Bluetooth ve verzi 4.0. Potěší také přítomnost infračerveného portu, pomocí kterého můžete ovládat televizory.

ONE TOUCH POP 7S_Black_side_1ONE TOUCH POP 7S_Black_side_2ONE TOUCH POP 7S_Black_side_3

Největším lákadlem však bude bezesporu podpora SIM karet a s ní související podpora LTE sítí. Tablet dále podporuje i funkci telefonování. Zařízení dodává energii baterie o kapacitě 3240 mAh. Hmotnost POP 7S se zastavila na 285 g. Tablet je k dispozici momentálně pouze u operátora O2, který jej prodává za cenu 4 680 Kč s DPH bez jakýchkoliv dalších závazků.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat