reklama

HTC uvolnilo systémové aplikace do Obchodu Play Aktualizováno

HTC uvolnilo systémové aplikace do Obchodu Play [Aktualizováno]
2014-03-25T21:00:06+02:00
• 25. 3. 2014

Motorola mezi prvními začala uvolňovat ve větším množství systémové aplikace do Obchodu Play. Následovala společnost Sony a nyní se zřejmě přidává i HTC. Právě tento tchajvanský výrobce oficiálně uvedl do tohoto prostoru s aplikace dvě novinky.

Screenshot_131

Jak asi tušíte, novinky jsou omezeny, co se týče dostupnosti. Bohužel ani v tuto chvíli si je nemohou nainstalovat majitelé HTC One z minulého roku. Pravděpodobně budou exkluzivně pro nejnovější top model HTC M8 a následně se dočkáme rozšíření.

V první případě jde o BlinkFeed Launcher, který takto bude moci získávat rychlejší aktualizace. Nové funkce nebudou závislé čistě na vydávání nových verzí celého systému.

Druhou položkou je Servisní balíček HTC, který by měl obsahovat dřívější aktualizace. Bohužel více informací jsme se nedozvěděli ani z Obchodu Play.

Rozhodně se jedná o skvělé zprávy, že se HTC vydalo touto cestou. Tento způsob aktualizací ocení nejeden majitel zařízení.

logo-app HTC Domovská stránka Sense HTC Corporation Zdarma ANDROID logo-app Servisní balíček HTC HTC Corporation Zdarma ANDROID

Aktualizováno

HTC přidalo další aplikace do Obchodu Play. Tentokrát se jedná o Sense TV a Galerie HTC.

logo-app HTC Sense TV HTC Corporation Zdarma ANDROID logo-app Galerie HTC HTC Corporation Zdarma ANDROID logo-app HTC Fetch HTC Corporation Zdarma ANDROID logo-app Průvodce HTC HTC Corporation Zdarma ANDROID

Další aplikací, která se objevila v Obchodu Play, je Zoe. V tomto případě si budeme muset počkat až do léta, kdy bude dostupná ke stažení.

logo-app Zoe HTC Creative Labs Zdarma ANDROID

HTC One (M8) – nyní oficiálně

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim