reklama

Aplikace, launcher a tapety z Androidu 4.4 KitKat

Aplikace, launcher a tapety z Androidu 4.4 KitKat
2013-11-01T06:00:07+02:00
• 1. 11. 2013
6

Včera jsme se dočkali netradičního představení Androidu 4.4 KitKat a Nexusu 5 bez jakékoliv keynote nebo show. Zřejmě se jedná o nový styl Googlu, který si již nepotrpí na nabubřelé akce se spoustou doprovodného programu. Bohužel se k představení váže i nepříjemná zpráva pro majitele smartphonu Galaxy Nexus, který již nedostane aktualizaci.

android-kitkat

Nyní je k dispozici oficiální cestou obraz systému pro Nexus 5, což ovšem ihned znamenalo, že vývojáři a lidi z XDA Developers se pustí do kuchání Androidu. Samozřejmě se chtějí připravit na modifikace a portace na jiná zařízení. Ovšem začali vybírat jednotlivé aplikace, které jsou nyní k dispozici v podobě instalačních APK balíčků.

Kromě základních, jako jsou Gmail, Keep, Email a jiných, se podařilo vyextrahovat i samotný launcher Home. Než ale přistoupíte k instalaci, musím vás varovat, že vše děláte na vlastní nebezpečí. Některé aplikace nemusí fungovat správně, nebo bude následně těžké je odebrat. Proto doporučuji, aby k testování přistoupili uživatelé, kteří mají zkušenosti třeba s flashováním Androidu.

Odkazy na instalační APK balíčky:

Pokud ale nechcete příliš riskovat nebo vám stačí menší změna, máme pro vás tapety na plochu z Androidu 4.4 KitKat.

wallpaper_51 wallpaper_50 wallpaper_22 wallpaper_20

wallpaper_19 wallpaper_17 wallpaper_16 wallpaper_15

Přikládám odkaz na stažení všech tapet v jednom souboru.

Zdroje: droid-life.com, droid-life.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

skoro vsechno mi pada na Samsung Galaxy S4 s Androidem 4.3 :(
– Camera – pada pri Photo Sphere a Panorama

– Google Search – pada pri jakemkoliv hlasovem vyhledavani
atd.

PetrikCZ78

1. 11. 2013, 16:52

Stáhl jsem si tedy pár aplikací a jsem z toho úplně mimo. Testoval jsem je na Xperii Z 4.2.2, věřím tedy tomu, že vše co zde není a nebo nemaká na 4.4 chybět nebude a bude to jezdit jak slepice po flusu.

Launcher – chybí jakékoliv nastavení, osobně mně séře pevná lišta google search

Fotoaparát – celkem dobrý počin jen si úplného komfortu člověk u XZ neužije poněvadž se tam pitvoří tři čuníci v podobě softwarových kláves.

Email klient – pořád hrůza, já nevím jestli jsem až moc náročný, ale mně tam chybí všechny ty složky jako mám v klasickém emailu….ve starém hloupém SE byl klient jako víno.

Hangouts – hora zmatků, zmetek jak hora. Proč když už dají chat a sms dohromady a mají tam možnost hezky si vybrat u daného kontaktu na jaké číslo pošlu zprávu, není jeden seznam konverzací (jak SMS/MMS tak i chat) a každá samotná konverzace s jednou osobou pak může být klidně rotažená jak leporelo. Zbytečně složité

Keep – poznámky spokojenost, možnost rychlého zapsání bez vyplňování kdy co a jak. Osobně bych přidal možnost načmárat si něco do dané poznámky a nebo možnost stálého zobrazení poznámky (s určitou nebo nastavitelnou průhledností) na domovské stránce (pro mě, jakožto chronického sklerotika věc k nezaplacení)

Galerie – konečně složky, teď už jen zjistit jak složky sloučit, přetřídit a přejmenovat … popř schovat (jedna z velmi mála věcí za které jsem byl vděčný u HTC One X+)

Jaký je rozdíl v tom Gmailu, já žádný nevidím, krom toho že se trošku seká :)

Bezva článek. Jinak si myslím, že KitKat se na Galaxy Nexus dostane určitě neoficiální cestou skrze CyanogenMod například. Btw, bylo by možné vyexportovat ještě i krokoměr a přidat odkaz?

Přemysl Vaculík

VIP 1. 11. 2013, 7:08

To není samostatná aplikace, ale je to pouze podpora v Androidu. Jedná se spíše o hardware.

Aha. To je škoda, každopádně díky za vysvětlení.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim