reklama

Galerie získává pro PhotoSphere „kompas mód“

Galerie získává pro PhotoSphere „kompas mód“
2013-08-03T20:41:25+01:00
• 3. 8. 2013
1

Google v pátek oznámil, že se připravuje Android Device Manager (Správce zařízení Android), přičemž již nyní si můžete tuto vychytávku nainstalovat díky nové verzi Google Play Sevices, která je nyní k dispozici ke stažení. Ovšem tato aktualizace přináší vylepšení pro aplikaci Galerie v Androidu.

Nyní u PhotoSphere fotek přibylo nové tlačítko, které přináší kompas mód pro prohlížení těchto 360° x 360° fotografií. Doposud jste si je mohli prohlížet snímky jen posouváním obrazu, což nemuselo být příliš pohodlné. Nově stačí klepnout na displej a v levém spodním rohu se objeví tlačítko se šipkami. Po aktivaci se začne využívat gyroskop a kompas v zařízení, přičemž nakláněním a manipulací s tabletem nebo mobilem dojde k posouvání obrazu.

2013-08-03 18.21.02

 

Jedná se o malou změnu, ale možná dokazuje více, než by se myslelo. Takovouto funkci bychom očekávali při aktualizaci celého systému, ale Google nám ukazuje, že stačí vydat novou verzi Google Play Services. Následně se mohou objevit nové funkce v Androidu. Zřejmě dále posouvá své plány ve způsobu vylepšování a nemusí tak často vydávat nové verze systému.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Miroslav Benák

4. 8. 2013, 20:54

Tohle mi přijde jako velmi správný krok :)
Navíc se tím otevírá zcela nový level budoucího vývoje Androidu a rychlé distribuce aktualizací právě díky Google Play Services – po ještě větším vývojovém skoku by to mohl být téměř plnohodnotný (nejen) aktualizační nástroj ! Tleskám :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim