Android 4.3 způsobuje problémy u některých Nexusů 4

Android 4.3 způsobuje problémy u některých Nexusů 4
2013-08-02T12:37:58+02:00
• 2. 8. 2013
6

Navzdory tomu, že Android 4.3 je relativně malá aktualizace, která toho příliš nového nepřináší na první pohled, uživatelé smartphonů Nexus 4 hlásí na oficiálním fóru Googlu problémy. Mnozí lidé zaznamenali, že po stažení a nainstalování aktualizace, se jejich telefony buď zmrazí na úvodní obrazovce s „X“ nebo uvíznou v nekonečné zapínací smyčce.

top-5-features-in-android-4-3

Momentálně je jediná možnost opravy telefon uvést do továrního nastavení nebo flashnout starší verzi Androidu. Obojí však doprovází ztráta všech vašich dat.  To však není vše, aplikace Netflix po updatu také nefunguje na Nexusu 4 zcela korektně. Údajně způsobuje také zamrznutí telefonu, avšak zde pomáhá tvrdý restart – držení tlačítka pro zapnutí do restartu zařízení. Vývojář Androidu, Dan Morrill, sdělil, že si je Google vědom problému s Netflix aplikací a pracuje na opravě. Ohledně problému se zamrzáním telefonů po aktualizaci na novou verzi Androidu však Google zatím mlčí a čekáme na oficiální vyjádření.

android43

Doporučejeme tedy před aktualizací na Android 4.3 celý telefon kompletně zazálohovat, ať se vyhnete případným problémům se ztrátou dat. Novinky, které přináší nový Android, si můžete přečíst v našem článku zde.

Zdroj: engadget.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Senior Editor zaměřující se primárně na recenze, tvorbu obsahu na sociální sítě a náš podcast PZL. Nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Peter Harceg

4. 8. 2013, 22:57

Tak ja som ten stastlivec komu sa to stalo. Zostane vysiet na X. Zalohu mam, ale mam tam nove fotky ktore by som chcel zachranit. Co by ste poradili?

Václav Smažený

2. 8. 2013, 20:30

Já mám akorát problém s Nexus 7, po aktualizaci se o dost více zahřívá. Má někdo podobný problém?

Ano já mám stejný problém + je zpomalený

Radim Mužík

2. 8. 2013, 18:09

Po aktualizaci Nexusu 4 se prodlouží výdrž baterie. Po týdnu používání žádné problémy. Hangout je daleko použitelnější než Talk.

Radek Spáčil

2. 8. 2013, 14:19

Já zas trpím problémem s SMS app, která mi neskutečně žere baterku, kolem 25% procent baterie (víc jak Chrome, který jsem používal z celkových 21h cca 3h) a nereaguje na vynucené ukončení…

Tomáš Vendiš

2. 8. 2013, 13:03

varuji všechny, s novou aktualizací přijdete definitivně o google Talk, který nahrazjí neskutečně nepoužitelné Hangouts!

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat