reklama

BlackBerry ze série N na prvním reálném snímku

BlackBerry ze série N na prvním reálném snímku
2012-12-25T09:59:52+01:00
• 25. 12. 2012

Smršť uniklých fotografií, se kterou se poslední dobou potýká společnost RIM, nadále pokračuje. Pár dní nazpět jsme měli možnost zhlédnout první fotografii zad nadcházejícího modelu BlackBerry z L série. Tentokrát na řadu přichází druhé zařízení s QWERTY klávesnicí, jehož přední podobu jsme ještě na reálném snímku neměli možnost vidět.

Čínskému webu cnBeta se podařilo odhalit další kartu RIMu na reálné fotografii. Tentokrát jde o model ze série N. Ten bude disponovat kapacitním dotykovým displejem s klasickou QWERTY klávesnicí. Vzhledově vypadá shodně se staršími ostružinovými zařízeními, čímž připomíná model Bold 9900, ale razantně se liší ve velikosti displeje a zarovnání klávesnice, kde jsme většinou zvyklí na různá zakřivení.

Zařízení samozřejmě poběží na nejnovějším operačním systému, který je momentálně dokončován. Kanadský výrobce RIM má v plánu oba modely představit široké veřejnosti koncem ledna, přesněji 30. ledna roku 2013 na speciální akci, která se bude pořádat na nejrůznějších místech po celém světě.

 

 

 

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim