reklama

BlackBerry ze série N na prvním reálném snímku

BlackBerry ze série N na prvním reálném snímku
2012-12-25T09:59:52+02:00
• 25. 12. 2012

Smršť uniklých fotografií, se kterou se poslední dobou potýká společnost RIM, nadále pokračuje. Pár dní nazpět jsme měli možnost zhlédnout první fotografii zad nadcházejícího modelu BlackBerry z L série. Tentokrát na řadu přichází druhé zařízení s QWERTY klávesnicí, jehož přední podobu jsme ještě na reálném snímku neměli možnost vidět.

Čínskému webu cnBeta se podařilo odhalit další kartu RIMu na reálné fotografii. Tentokrát jde o model ze série N. Ten bude disponovat kapacitním dotykovým displejem s klasickou QWERTY klávesnicí. Vzhledově vypadá shodně se staršími ostružinovými zařízeními, čímž připomíná model Bold 9900, ale razantně se liší ve velikosti displeje a zarovnání klávesnice, kde jsme většinou zvyklí na různá zakřivení.

Zařízení samozřejmě poběží na nejnovějším operačním systému, který je momentálně dokončován. Kanadský výrobce RIM má v plánu oba modely představit široké veřejnosti koncem ledna, přesněji 30. ledna roku 2013 na speciální akci, která se bude pořádat na nejrůznějších místech po celém světě.

 

 

 

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim