reklama

Samsung: Aktualizace pro všechna zařízení s WP 7.5 na 7.8

Samsung: Aktualizace pro všechna zařízení s WP 7.5 na 7.8
2012-12-25T11:02:18+01:00
• 25. 12. 2012

Zdá se, že jihokorejská společnost Samsung nenechává na holičkách ani majitele Windows Phone zařízení s verzí 7.5. V těchto svátečních dnech pro ně připravuje menší překvapení v podobě aktualizace na nejnovější verzi Windows Phone 7.8.

Italská pobočka Windows Phone potvrdila prostřednictvím technického oddělení společnosti Samsung aktualizaci na Windows Phone 7.8. Ta by měla být v nejbližších dnech vypuštěna do světa, a to přímo k majitelům s operačním systémem Windows Phone 7.5.

Můžeme potvrdit, že naše výrobky nesoucí Windows Phone verzi 7.5 jsou aktualizovány na [verzi] 7.8. O dostupnosti a podmínkách rozhoduje Microsoft.

Na závěr se tedy můžete s příchodem Windows Phone 7.8 těšit na novou a vylepšenou domácí obrazovku, několik dalších užitečných vylepšení. Nicméně neznáme přesné datum uvolnění, a tak si zřejmě ještě budeme muset počkat na jeho upřesnění, což může radost překazit. Bohužel se bude jednat o poslední větší aktualizaci. Nejnovější verze 8 bude dostupná jen u nejnovějších mobilů. Samsung v má v nabídce jen jeden model, který není určen pro každého. Ativ S má totiž displej s úhlopříčkou displeje 4,8 palce.

Zdroj: intomobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim