WhatsApp vyvíjí personalizovaný generátor avatarů poháněný AI

WhatsApp vyvíjí personalizovaný generátor avatarů poháněný AI
2024-07-05T11:43:26+02:00
• 5. 7. 2024

Zdroj: Dotekamanie.cz

WhatsApp pracuje na nové funkci využívající AI, která uživatelům umožní vytvářet personalizované avatary. Tato funkce, která se objevila ve verzi beta aplikace WhatsApp pro Android 2.24.14.7, bude pravděpodobně využívat obrázky zadané uživatelem, textové pokyny a model umělé inteligence Llama od společnosti Meta.

WhatsApp pracuje na nové funkci

Podle dostupných snímků obrazovky mohou uživatelé očekávat, že si budou moci generovat sami sebe v různých prostředích, od lesa až po vesmír. Tyto generované obrázky budou pravděpodobně podobné těm, které vytvářejí jiné generátory umělé inteligence, jako jsou Lensa AI nebo funkce “Dreams” v aplikaci Snapchat.

WA AI GENERATED IMAGES OF YOU FEATURE META AI ANDROID 864x1824x

Zdroj: WABetaInfo

Pro vytvoření personalizovaného avatara budou uživatelé muset nahrát svou fotografii, kterou Meta AI použije k vytvoření obrázků s jejich podobou v různých prostředích. Uživatelé pak budou moci generovat avatary zadáním příkazu “Představ si mě” s popisem prostředí do chatu s Meta AI. Funkce bude volitelná a uživatelé ji budou muset před použitím povolit v nastavení aplikace. WhatsApp také umožní uživatelům kdykoli tyto vygenerované obrázky odstranit.

Není zatím jasné, kdy bude tato nová funkce dostupná pro veřejnost. WhatsApp stále pracuje na zavádění podpory pro svého chatbota Meta AI a obecnější generování obrázků AI v reálném čase pro uživatele v USA, takže může chvíli trvat, než bude tato funkce plně spuštěna.

Zdroj: theverge.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat