Amazfit oznámil aktualizaci Zepp OS 4, která přichází s podporou GPT 4o

Amazfit oznámil aktualizaci Zepp OS 4, která přichází s podporou GPT 4o
2024-07-05T13:37:57+02:00
• 5. 7. 2024

Amazfit T-Rex Ultra; Zdroj: Amazfit

Amazfit, známý výrobce chytrých hodinek, právě oznámil významnou aktualizaci svého operačního systému Zepp OS na verzi 4. Tato aktualizace přináší několik nových funkcí, včetně integrace multimodálního a vícejazyčného modelu OpenAI GPT 4o. Novinka se týká různých modelů chytrých hodinek Amazfit, jako jsou Cheetah, Balance, Active, Falcon a T-Rex Ultra.

AmazFit přináší významnou aktualizaci pro své chytré hodinky

Jedním z hlavních vylepšení je schopnost hodinek komunikovat s uživateli v angličtině nebo němčině, přičemž podpora dalších jazyků, jako je francouzština, portugalština, korejština, japonština, španělština a italština, bude přidána později. Zepp OS 4 je nyní k dispozici pro zařízení, která již používají verzi 3.5, a zahrnuje i některé cenově dostupné modely chytrých hodinek Amazfit.

amazfit 3 1024x640x

Zdroj: Gizmochina

Díky asistentovi Zepp Flow mohou uživatelé snadno zahajovat hovory přes Bluetooth a odpovídat na zprávy na WhatsApp (zatím pouze na zařízeních se systémem Android) bez nutnosti používat klávesnici.

amazfit 2 1024x576x

Zdroj: Gizmochina

Aktualizace Zepp OS 4 také přináší nové funkce, jako je ovládání reproduktorů Sonos nebo akčních kamer DJI přímo z hodinek. Tyto funkce však vyžadují kompatibilitu s aplikací Amazfit mini. Kromě toho byla zavedena funkce nočního zobrazení na obrazovce hodinek, podobná té, kterou nabízejí Apple Watch Ultra.

Pro více informací o aktualizaci softwaru a nových funkcích chytrých hodinek Amazfit můžete navštívit oficiální stránky společnosti Amazfit. Tato aktualizace přináší rozšířenou sadu funkcí a vylepšení pro širokou škálu uživatelů po celém světě.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat