Realme 13 Pro: zveřejněna finální podoba aktualizováno

Realme 13 Pro: zveřejněna finální podoba [aktualizováno]
2024-07-11T18:00:44+02:00
• 11. 7. 2024

Realme 12 Pro; Zdroj: Realme

Aktualizováno 11. 7.

Společnost Realme rozjíždí v zahraničí marketingovou kampaň k představení nových modelů Realme 13 Pro a Realme 13 Pro+, přičemž se už netají s podobnou. Hlavně cílí na fotografické možnosti a AI funkce. Zatím ale neuvedla, kdy přesně dojde k vydání. Stále je jen uvedeno, že se tak stane v červenci. Uvedení u nás ale bude pozdrženo o několik měsíců.

Původní článek 4. 7.

Teprve v lednu tohoto roku byly představeny modely Realme 12 Pro. Následně jsem se dočkali nižších variant. Výrobce asi nechce moc čekat a již láká na další generaci, Realme 13 Pro a Realme 13 Pro+.

Realme 13 Pro+

Již nyní společnost Realme začíná pomalinku lákat na červencové představení nových modelů, které se budou jmenovat Realme 13 Pro a Realme 13 Pro+. K dispozici máme uniklé informace o vyšší verzi. Navíc se podařilo objevit mobil v certifikačním procesu, v rámci kterého byla zveřejněna fotografie. Na ní si všimnete velkého fotografického modulu.

realme 13 Pro Plus certification image 592x514x

Zdroj: Fonearena

Sice je samotný modul poměrně masivní, ale to se dá odpustit, jelikož fotografická výbava nebudě nějak nudná. Nabídne se dle dostupných informací sestava 50+50+8 MPx. Poslední rozlišení patří ultra širokoúhlému snímači, přičemž jeden z dalších foťáků nabídne 3násobné přiblížení. Hlavní senzor bude mít také optickou stabilizaci obrazu. Realme mezitím slibuje nové fotografické senzory od Sony.

Realme 13 Pro+ se bude moci pochlubit také certifikací IP65, takže vydrží v dešti a v prašném prostředí. Nebudou chybět stereo reproduktory, rychlý AMOLED displej se zakřivenými stranami a integrovaná čtečka otisků prstů v panel. Baterie má mít kapacitu 5050 mAh s podporou 87W nabíjení.

Odhadujeme, že se Realme 13 Pro a Realme 13 Pro+ představí později v červenci prvně pro čínský nebo indický trh, až s nějakým zpožděním se mobily dostanou do Evropy. To klidně může trvat několik měsíců.

Zdroje: fonearena.com, gsmarena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat