O2: letní akce ve znamení dat a nový přenosný reproduktor

O2: letní akce ve znamení dat a nový přenosný reproduktor
2024-06-27T09:28:09+02:00
• 27. 6. 2024

Zdroj: O2

O2 pokračuje v představování letních akcí. Dnes zde máme informace o vylepšení v oblasti dat a možnosti čerpat neomezená data. Navazuje tak na speciální akci, v rámci které lze získat tarif Neo+ Bronzový za 0 Kč.

„Ať se chystáte na dlouhé cesty, potřebujete vyhledávat dopravní spojení či ubytování, chcete sdílet zážitky a příběhy na sociálních sítích, dvojnásobný počet dnů plných neomezených 5G dat se bude hodit. Díky nim nebudete muset vyhledávat veřejné, a ne vždy bezpečné Wi-Fi sítě. S dvojnásobkem dat naplno si nemusíte lámat hlavu s limity a můžete vždy datovat na maximum,“ vysvětluje ředitelka segmentu mobilních služeb O2 Silvia Cieslarová a doplňuje: „Nespornou výhodou Dat naplno je i svoboda a flexibilita využívat neomezená data právě v momentě, kdy je nejvíce potřebujete. Sami si vyberete den, který se vám nejvíce hodí, a je úplně jedno, jestli to bude víkend nebo všední den.“

Hlavně data

O2 přišlo s funkcí Dat naplno, tedy možností si aktivovat neomezené připojení k internetu zadarmo na jeden den. Každý balíček má různý počet možných aktivací, ale toto léto, tedy od 1. července zdvojnásobuje množství. Například tarify NEO+ Bronzový, Stříbrný, Zlatý a Free+ Stříbrný a Zlatý budou míst společně s You 10 GB a Neo 20 Mbps celkem 10 takových balíčků místo 5. Tento bonus je možné využít do 31. sprna.

O2

Zdroj: O2

Operátor také nabízí vlastní reproduktor O2 beam za 299 Kč. Ten má například funkci párovaní, takže více jich může přehrávat z jednoho zdroje. Má certifikaci IPX6 a podporuje Bluetooth 5.1, nechybí USB A pro připojení třeba flash disku a má také USB C.

„Stylový reproduktor z dílny O2 vydrží hrát oblíbené písničky až 25 hodin a krásně se vejde do kabelky nebo i menšího batohu. Stává se z něj tak skvělý parťák na dovolenou nebo krátké výlety,” popisuje Tomáš Kohout, Head of Hardware management v O2.

Operátor také upozorňuje na akci u svého O2 tagu, který slouží pro lokalizaci předmětů v rámci sítě společnosti Apple. Cena po slevě je 249 Kč

O2 O2

Zdroj: O2

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat