YouTube Music zavádí kanál Aktivity a nové uživatelské rozhraní

YouTube Music zavádí kanál Aktivity a nové uživatelské rozhraní
2024-03-22T16:35:12+02:00
• 22. 3. 2024

Zdroj: 9to5Google (se souhlasem)

Uživatelé YouTube Music se brzy dočkají nové funkce – kanálu Aktivity. Tato funkce umožní uživatelům sledovat nejnovější oznámení od jejich oblíbených umělců, podobně jako je tomu v aplikaci YouTube.

Novinky v aplikaci YouTube Music

Kanál Aktivity bude umístěn v horní části uživatelského rozhraní vedle ikony vyhledávání. Po klepnutí na tuto ikonu se zobrazí kanál nejnovějších oznámení od odebíraných umělců, která jsou řazena chronologicky, přičemž nejnovější přírůstky budou nahoře.

youtube music 2 568x1226x

Zdroj: Android Headlines

Tato funkce je momentálně ve fázi zavádění a není dostupná pro všechny uživatele. Pokud chcete zjistit, zda je tato funkce k dispozici ve vašem zařízení, stačí jít do obchodu Google Play a zkontrolovat aktualizace aplikace YouTube Music. Pokud aktualizace není k dispozici, budete si muset počkat, než se funkce dostane i k vám.

youtube music 568x1222x

Zdroj: Android Headlines

Spolu s kanálem Aktivity testuje YouTube Music také nové uživatelské rozhraní ve stylu mřížky. Tato změna se týká sekce Poslechnout znovu, kde se zobrazuje hudba, kterou jste nedávno poslouchali. Nové rozhraní bude zobrazovat skladby, rádia, playlisty nebo alba, které jste nedávno poslouchali.

Stejně jako u kanálu Aktivity i tato funkce ještě není k dispozici pro všechny uživatele. Její zavádění probíhá postupně, a proto budou někteří uživatelé muset počkat, než tuto novinku dostanou.

Zdroj: androidheadlines.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat