reklama

Huawei oznámil vylepšená sluchátka FreeBuds 4E 2024

Huawei oznámil vylepšená sluchátka FreeBuds 4E 2024
2024-02-04T09:35:51+01:00
• 4. 2. 2024

Zdroj: Huawei

Dva roky od představení bezdrátových sluchátek FreeBuds 4E má společnost Huawei dokončeného nástupce s názvem FreeBuds 4E 2024. Pokud někdo očekává vylepšení větších rozměrů, tak čínský výrobce tentokrát víceméně zklamal. Zařízení od předchůdce jenom převzalo převážnou většinu funkcí včetně designového zpracování. Nejcitelnější aktualizací prošla baterie, která se podepsala u výrazně prodloužené výdrže.

Pro nenáročné

Každé sluchátko v sobě ukrývá 14,3mm měnič a tři mikrofony, ke kterým se váže hybridní technologie ANC nebo také ENC pro vyšší kvalitu hovorů. Oba konce stopky mají dotykové plošky na ovládání hovorů, hlasitosti a hudební přehrávače. Sportovce může potěšit zvýšená odolnost podložená získanou certifikací typu IP64.

huawei freebuds 4e 2024 3 2482x1274x

Zdroj: Huawei

Komunikace probíhá přes technologii Bluetooth 5.2 a při spárování se zařízením z dílny Huawei jsou připraveny rozšířené funkce v podobě rychlého párování či vícebodového připojení. Ačkoliv neznáme přesné velikosti baterií, celková výdrž činí až 26 hodin. Nicméně na jedno plné nabití dokáží hrát jen 4 hodiny.

Celé pouzdro nabijete za rovnou hodinu, kdežto sluchátka mohou být opět v provozu za 40 minut. Doporučená cena po přepočtu vychází na poměrně odvážných 2 269 Kč a vybírat lze ze dvou barev – bílá, stříbrná.

huawei freebuds 4e 2024 2 1240x616x

Zdroj: Huawei

Zdroje: consumer.huawei.com, vmall.com, gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat