reklama

Oppo Enco Air 3 se dočkala verze Pro

Oppo Enco Air 3 se dočkala verze Pro
2023-07-10T20:03:34+02:00
• 11. 7. 2023

Zdroj: Oppo

Třetí generace sluchátek Enco Air, která byla společností Oppo oznámena v únoru letošního roku, se až nyní dočkala varianty s označením Pro. Novinka může některým připomínat AirPods Pro od konkurenčního Applu, o což se asi snaží i samotný výrobce. Oproti základní verzi přidal několik prémiových funkcí, zapracoval na designové stránce a v neposlední řadě potěší prodloužená výdrž baterie.

Jen další „prémiovka“

Každé sluchátko nese 43mAh článek baterie a 12,4mm měnič se speciální membránou. Ta byla vyrobena z bambusových vláken. Celá konstrukce si mimo jiné vysloužila certifikaci odolnosti IP55. Technologie ANC eliminuje hluk až o 49 dB nebo hráče potěší snížené zpoždění zvuku do 47 ms. Konektivitu zajišťuje funkce Bluetooth 5.3 otevírající brány hlavně kodeku LDAC.

oppo enco air 3 pro 2 2120x1030x

Zdroj: Oppo

Následně do kvality promlouvá i získaná certifikace Hi-Res Audio či vlastní algoritmus Alive Audio na vytvoření prostorového 360° zvuku. Případné zájemce by mohla zajímat výdrž 7 hodin a 30 hodin při kombinaci s pouzdrem (440 mAh). Ke všemu 10 minut nabíjení přidává 2 hodiny poslechu. Nabíjecí krabička disponuje USB-C vstupem bez podpory bezdrátového dobíjení.

Výpis podtrhuje funkce Google Fast Pair, připojení ke dvěma zařízení najednou a dotykové plošky na ovládání. K dostání jsou dvě barevné verze (bílá, zelená) za prodejní cenu v přepočtu 1 317 Kč.

oppo enco air 3 pro 1 1184x708x oppo enco air 3 pro 4 1184x738x

Zdroj: Oppo

Zdroje: oppo.com, gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat