reklama

Oppo chystá nahradit už dubnový model A1

Oppo chystá nahradit už dubnový model A1
2023-07-30T08:00:01+02:00
• 30. 7. 2023

Zdroj: Oppo

Neobvykle krátkou životnost čeká model A1, který společnost Oppo poprvé oficiálně oznámila teprve v dubnu letošního roku. Čínští zaměstnanci známého úřadu TENAA totiž dali zelenou zařízení s kódovým označením PJG110 a nejnovější zprávy mu připisují právě název A2. Jak už je tradicí, tak jsou k dispozici fotografie novinky doprovázeny některými prvky výbavy.

Daleko od předchůdce

První snímky telefonu přímo naznačují, že si výrobce připravil poměrně rozsáhlou aktualizaci. K vidění jsou zakřivené hrany po obou stranách displeje nebo vzadu větší kulatý ostrůvek pro objektivy fotoaparátu. Boční skener otisků prstů s největší pravděpodobností byl zcela přesunut, a to rovnou pod čelní panel.

Oppo A2 1200x675x

Zdroj: Gizmochina

Zahraniční zdroje mu také připisují označení Givenchy, jehož součástí je 6,7palcový OLED displej s Full HD+ rozlišením či 2160Hz PWM stmívání šetřící hlavně oči uživatele během používání za snížených světelných podmínek. Údajně bude nasazen i nový objektiv u hlavního snímače a větší článek baterie.

Nakonec připravovaný model by od svého předchůdce mohl ještě převzít minimálně 8GB operační paměť RAM, 256GB interní úložiště a nejnovější operační systém Android 13 pod nadstavbou ColorOS. Jeho cenovka startovala od hranice 270 euro, takže nejspíš můžeme nyní počítat s překonáním hranice 300 euro (tj. cca 7 208 Kč).

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat