reklama

Xiaomi uvádí na trh chytré audio brýle s 22hodinovou výdrží

Xiaomi uvádí na trh chytré audio brýle s 22hodinovou výdrží
2023-04-13T11:30:21+01:00
• 13. 4. 2023

Zdroj: Aroged

Xiaomi uvedlo na trh nové nositelné zařízení v podobě audio brýlí Mijia. Brýle přichází s ergonomickým designem a nízkou váhou.

Chytré audio brýle Xiaomi Mijia

Chytré audio brýle Xiaomi Mijia váží pouhých 38,1 gramů a jsou vybaveny potlačením hluku při hovorech a dlouhou výdrží baterie. Brýle umožní připojení ke dvěma zařízením najednou. Nožičky jsou opatřeny velkou 33 mm dotykovou plochou a jejich konstrukce je vybavena 128mm balanční jednotkou a strukturou dvojitého odpružení SBS 2.0. Co se týče reprodukce zvuku, brýle nabízí algoritmus zajišťující prostorový zvuk. Algoritmus AI pro potlačení hluku při volání s dvojitým mikrofonem zajistí perfektní zvukové podání během hovorů.

ee16616a fc58 46bb ae42 652785db3735 689x531x

Zdroj: Gizmochina

Brýle jsou vybaveny baterií, který zajistí výdrž pro celodenní provoz. Vychutnat si tak můžeme až 10 hodin nepřetržitého poslechu hudby a až 22 hodin celkové výdrže na jedno nabití. Nožičky disponují 33mm dotykovou plochou pro ovládání a aktivaci hlasových asistentů. Nechybí ani funkce pro vyhledání brýlí, detekce nošení nebo odolnost proti prachu a vodě dle certifikace IP54. Brýle jsou ode dneška až do 26. dubna k dispozici v rámci croudfoundingové kampaně za cenu 799 juanů, což v přepočtu činí 2 476 korun.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat